Evlilik Danışmanlığı

ağaç

EVLİLİK DANIŞMANLIĞI

Evlilik kurumu ve eş olabilmekle ilgili sorunlar, aile sisteminin temel unsuru olmaları nedeniyle hem aile sağlığını ve bütünlüğünü etkileyen, hem de eşlerin fiziksel ve ruhsal sağlığını, huzurunu, mutluluğunu ve yaşam kalitesini bozan sorunlardır. Günümüzde çok yaygın olarak karşılaştığımız bu sorunlar, çocukları, aile yakınlarını, sosyal çevremizi, iş ve çalışma hayatımızı da olumsuz bir şekilde etkilemekte, bazı durumlarda evliliğin bozulmasına neden olarak, eşleri ve aile üyelerini baş edilmesi gereken başka pek çok sorunla karşı karşıya bırakmaktadır.
Evlilik/Çift Danışmanlığı ve Terapisi; evlilik sürecindeki ve eş olmakla ilgili sorunlarda, insani, kültürel, bilimsel ve yararlılığı kanıtlanmış yaklaşımlar ve uygulamalardan yararlanarak, karşılaşılan sorunların etkili ve kalıcı bir şekilde çözümünde, eşlerin eş olabilme becerilerinin, yaşam kalitelerinin ve tatminlerinin geliştirilmesinde psiko-sosyal destek hizmetleri sağlar.

EĞİTMEN

Kartal ÖZAL

PDR / Davranış Bilimi Uzmanı / Regresyon Psikoloğu

TARİH………………………………….Haftanın her günü

SAAT…………………………………..1 saat

EĞİTİM ÜCRETİ………………………Merkezimizden bilgi alınız.

U Y A R I

HumanİST Akademi tarafından düzenlenen etkinlikler, workshoplar, seminerler ya da danışmanlık hizmetleri yalnızca bireysel gelişim yolculuğunuzda sizleri bilgilendirmek, potansiyelinizi açığa çıkartmak, kendinize ve çevrenize daha yararlı bir birey olmanıza aracılık etmek; özetle hayatınızın kalitesini artırmak amaçlıdır. Hiçbir etkinlik, workshop, seminer ya da danışmanlık hizmeti bir hastalık tanısı koyma ve tedavi etme amacı taşımaz.

Siz de “Evlilik Danışmanlığı” hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız bize 0533 272 39 22 numaralı telefondan ulaşabilir ya da info@humanistakademi.com adresine yazabilirsiniz.