Dönüşümsel Regresyon Koçluğu

Dönüşümsel Regresyon Koçluğu; bilinçaltınızın derinliklerinde saklanan, ruhunuzun uygun şekilde tamamlanamadığı için bitmemiş olarak algıladığı işleri tamamlayarak şifaya kavuşmanıza ve geçmişin izlerini temizlemenize yardım etmeyi amaçlar. Geçmiş Yaşam Regresyon çalışması; depresyon, fobiler, kaygı, endişe, açıklanamayan ağrılar, panik atak, travma sonrası stres, takıntılı düşünceler, karma temizliği, ayrıca enerji alanının davetsiz enerjilerden temizlenmesi durumlarında etkinliği dünya çapında yapılan çalışmalarla birçok kez kanıtlanmış, birçok psikoterapi disiplinin kullandığı bir çalışmadır.

Geçmiş Yaşam Çalışmaları ile sadece geçmiş yaşamdan bugüne getirdiğiniz geçmiş anıları değil, aynı zamanda şimdiki hayattaki anne karnı veya çocukluk anılarınızı da çözümleyerek, sizde travma yaratmış, olumsuz izleri de temizleyebilirsiniz. Bugün yaşadığımız birçok realitenin altında, aslında gelişiminiz için yüksek benliğinizin sizi tamamlamak zorunda bıraktığı yolculuklarınız yatar. Sürekli hissettiğiniz bazı bedensel sıkıntılar size aslında eski bir kazayı hatırlatıyor olabilir.

Geçmiş hayatlarınızdan gelen travmatik anılar bilinçli farkındalığınıza, anksiyete, panik atak, öfke, depresyon, fobiler, takıntılar, tekrarlayan ilişki problemleri, kabuslar, bloke olmuş duygular ve açıklanamayan fiziksel ağrılar, spiritüel tıkanma olarak gelebilirler. Geçmiş Yaşam Regresyonu bu hayatın yanılsama ve karışıklıklarının ötesini görmenizi sağlar ve şimdiki hayatınızı etkileyen geçmiş hayatınıza şifa getirmeniz konusunda sizi destekler.

Birçok psikoloji disiplini konusunda eğitim almış olan Kartal Özal’ın rehberliğinde gerçekleştirilen bu çalışmalar geçmiş yaşam deneyimlerine olduğu gibi, şimdiki hayatınıza da odaklanmıştır. Danışanlar geçmişten gelen ve onların zihinsel, duygusal ve fiziksel iyi oluşlarını bozan çatışmaları serbest bırakır ve çözerler. Geçmiş Yaşam Çalışmaları problemin kökeni üzerinde çalışır ve güvenli bir şekilde onu dönüştürür. Böylece kişi derin seviyede fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal şifaya kavuşabilir.

Burada bireyin rolü asla azımsanmamalıdır. Kişisel deneyimlerim göstermektedir ki bireyin katkısı olmadan üzerinde yapılan sözde çalışmaların etkisi tamamen kısıtlıdır. Kişi herhangi bir problemle karşılaştığı an aynı duygulara geri dönmektedir. Bu nedenle ruh sağlığı konusunda uzman bir danışmanın sağlıklı yönlendirmeleriyle, kişinin kendi çabasının işbirliği sonucunda elde edilen dönüşümler çoğunlukla tekrar etmemektedir.

EĞİTMEN

Kartal ÖZAL

PDR / Davranış Bilimleri Uzmanı / Regresyon Psikoloğu

SÜRE…………………………………….Yaklaşık 2 saat

TARİH……………………………………Haftanın her günü

SAAT…………………………………….10:00-12:00-16:00-18:00

EĞİTİM ÜCRETİ……………………..Merkezimizden bilgi alınız.

U Y A R I

HumanİST Akademi tarafından düzenlenen etkinlikler, workshoplar, seminerler ya da danışmanlık hizmetleri yalnızca bireysel gelişim yolculuğunuzda sizleri bilgilendirmek, potansiyelinizi açığa çıkartmak, kendinize ve çevrenize daha yararlı bir birey olmanıza aracılık etmek; özetle hayatınızın kalitesini artırmak amaçlıdır. Hiçbir etkinlik, workshop, seminer ya da danışmanlık hizmeti bir hastalık tanısı koyma ve tedavi etme amacı taşımaz.

Siz de HumanİST – “Dönüşümsel Regresyon Koçluğu – Geçmiş Yaşam Çalışması” hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız bize 0533 272 39 22 numaralı telefondan ulaşabilir ya da info@humanistakademi.com adresine yazabilirsiniz.