HumanİST – Yaşam Koçluğu

HumanİST – Yaşam Koçluğu Nedir?

HumanİST – Yaşam Koçluğu; Anlam arayışı artmış, hayattan elde ettiklerinden artık tatmin olamayan, neden bunlar hep benim başıma geliyor diyecek kadar döngüleri arasında sıkışıp kalmış, beden-ruh-zihin dengesini yeniden kurgulayarak yaşamında yepyeni farkındalıklarla yürüyebilmek için başvuran danışanlara yardımcı olmayı amaçlayan, varoluşçu ve insancıl psikoloji yaklaşımı, kuantum koçluk, kinesyoloji, nlp ve telkini birleştiren koçluk yaklaşımıdır.

HumanİST – Yaşam Koçluğunun Faydaları

Danışanlarımız bizimle:

  • Kişisel temellerini sağlamlaştırmak,
  • Yaşam amaçlarını belirlemek,
  • Gelecek ile ilgili hedefler koymak ve geleceklerini planlamak,
  • Ekonomik durumlarını düzeltmek ve gelirlerini arttırmak,
  • Sevdikleri bir yaşamı tasarlamak ve yaşamak,
  • Daha isabetli kararlar vermek,
  • İlişkilerini geliştirmek ve güçlendirmek,
  • Yaşamlarında önemli değişiklikler yapmak,
  • Yeteneklerini keşfetmek ve geliştirmek,

için çalışırlar.

HumanİST – Yaşam Koçluğundan Kimler Faydalanabilir?

HumanİST – Yaşam Koçluğundan yaşamının şu ana kadarki gidişatından şikayetçi, gelecek için yeni planlar yapmaya ve başta kendisi olmak üzere hayatındaki herkesi affedip geride bırakmaya hazır, yaratıcı, zeki, açık sözlü, varoluşunun anlamını bulmaya ve hayatın tadını çıkarmaya her şeyden çok önem veren, cesur denemeler yapmaya, değişime-dönüşüme hazır ve istekli, bedenine ve sağlığına önem veren, bireylerle yaşam kalitelerini ve yaşamdan aldıkları tatmini arttırmak ve yaşama daha farklı bir enerjiyle bakmalarını sağlamak isteyenler çalışmalarımızdan faydalanabilir.

HumanİST – Yaşam Koçluğunda Etik İlkeler

HumanİST – Yaşam Koçunun yetkinliği sadece alınan sertifikaların sayısı ile belirlenemez. Dürüstlük, ahlak, içtenlik, samimiyet, sorunlara pozitif ve çözüm odaklı yaklaşım yeteneği, açık sözlülük, gerektiğinde uzmanlarla işbirliğine yatkınlık, öz?de ve söz?de birlik ve bütünlük gibi kişisel özellikler ile sır saklama kabiliyeti, bireyin özel yaşamına saygı mutlak sahip olunması gereken niteliklerdir.

EĞİTMEN

Kartal ÖZAL

PDR / Davranış Bilimleri Uzmanı / Regresyon Psikoloğu

SÜRE…………………………..Seans

TARİH………………………….Haftanın her günü

SAAT…………………………..1 saat

EĞİTİM ÜCRETİ……………..Merkezimizden bilgi alınız.

U Y A R I
HumanİST Akademi tarafından düzenlenen etkinlikler, workshoplar, seminerler ya da danışmanlık hizmetleri yalnızca bireysel gelişim yolculuğunuzda sizleri bilgilendirmek, potansiyelinizi açığa çıkartmak, kendinize ve çevrenize daha yararlı bir birey olmanıza aracılık etmek; özetle hayatınızın kalitesini artırmak amaçlıdır. Hiçbir etkinlik, workshop, seminer ya da danışmanlık hizmeti bir hastalık tanısı koyma ve tedavi etme amacı taşımaz.

Siz de “HumanİST – Yaşam Koçluğu” hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız bize 0533 272 39 22 numaralı telefondan ulaşabilir ya da info@humanistakademi.com adresine yazabilirsiniz.