İçsel Tanrıçalarla Dişi Enerjiyi Dengelemek (Online)

Artemisİçsel Tanrıçalarla Dişi Enerjiyi Dengelemek workshop’u Nedir?

Bu çalışmada dişi enerjiyi simgeleyen tipolojileri öğrenerek, bu tipolojilerin sizi nasıl yönettiklerini fark edecek, eksik bıraktığınız yönlerinizi keşfedecek ve onları dengeleyerek, yaşamınızda mucizelerin gerçekleşmesine imkan vereceksiniz.

İçsel Tanrıçalarla Dişi Enerjiyi Dengelemek workshop’unun Faydaları Nelerdir?

Mesela; hiçbir meslekte çalışmıyor, dişi enerjinizi göz ardı ediyor, içsel dünyanıza hiç yönelmiyor, ilişkilerinizi evliliğe taşıyamıyor ve kendinizi yalnızlığa mahkum ediyor, hatta hamile kalamıyor olabilirsiniz.
İşte içinizdeki tipolojilere ilgi gösterip, şifalandırdığınız zaman onların dengelenmiş enerjileri tüm bu paternleri yıkıp mucizeleri size çekecektir.
Günümüzde tüm kadınların davranışlarına ilham veren ruhsal enerji kaynağı, içlerindeki tipolojilerin onlarda bedenlenişidir. Gelin birlikte cinselliğinden utanan, zekasından kuşku duyan, kendi gücünü kullanamayan, doğurganlığını unutan, önsezilerine güvenmeyi unutan yanlarınızı iyileştirip mucizelerin önünü açalım.

İçsel Tanrıçalarla Dişi Enerjiyi Dengelemek Workshop’undan Kimler Faydalanabilir?

Dişi enerjiyi simgeleyen tipolojilerin tanımlanması, kuantumsal alan çalışmaları ve meditasyonlarla “Dişi Enerji”nin dengelendiği bu benzersiz eğitimden, yaşamlarındaki kısır döngüyü durdurmak isteyen “tüm kadınlar” faydalanabilir.

Kartal ÖZAL

PDR / Davranış Bilimi Uzmanı / Regresyon Psikoloğu

Aynur GÜLEÇAL

İçimdeki Kadın Atölyesi Eğitmeni / Regresyon Koçu

SÜRE…………………………………..6 Saat (8 saate kadar uzayabiliyor)

TARİH………………………………….Ayda bir kez online (perşembe-cuma blok)

SAAT…………………………………..21:00 – 24:00 (cuma akşamı ucu açık)

EĞİTİM ÜCRETİ…………………Merkezimizden bilgi alınız.

U Y A R I

HumanİST Akademi tarafından düzenlenen etkinlikler, workshoplar, seminerler ya da danışmanlık hizmetleri yalnızca bireysel gelişim yolculuğunuzda sizleri bilgilendirmek, potansiyelinizi açığa çıkartmak, kendinize ve çevrenize daha yararlı bir birey olmanıza aracılık etmek; özetle hayatınızın kalitesini artırmak amaçlıdır. Hiçbir etkinlik, workshop, seminer ya da danışmanlık hizmeti bir hastalık tanısı koyma ve tedavi etme amacı taşımaz.

Siz de HumanİST “İçsel Tanrıçalarla Dişi Enerjiyi Dengelemek Online Workshop” hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız bize “0533 272 39 22” numaralı telefondan ulaşabilir ya da info@humanistakademi.com adresine yazabilirsiniz