Dişi Enerjinizi Dengeleyerek Hayatınızı Değiştirin

ArtemisDişi Enerjiyi Dengeleme Eğitimi Nedir?

Bu çalışmada dişi enerjiyi simgeleyen tipolojileri öğrenerek, bu tipolojilerin sizi nasıl yönettiklerini fark edecek, eksik bıraktığınız yönlerinizi keşfedecek ve onları dengeleyerek, yaşamınızda mucizelerin gerçekleşmesine imkan vereceksiniz.

Dişi Enerjiyi Dengeleme Eğitiminin Faydaları Nelerdir?

Mesela; hiçbir meslekte çalışmıyor, dişi enerjinizi göz ardı ediyor, içsel dünyanıza hiç yönelmiyor, ilişkilerinizi evliliğe taşıyamıyor ve kendinizi yalnızlığa mahkum ediyor, hatta hamile kalamıyor olabilirsiniz.
İşte içinizdeki tipolojilere ilgi gösterip, şifalandırdığınız zaman onların dengelenmiş enerjileri tüm bu paternleri yıkıp mucizeleri size çekecektir.
Günümüzde tüm kadınların davranışlarına ilham veren ruhsal enerji kaynağı, içlerindeki tipolojilerin onlarda bedenlenişidir. Gelin birlikte cinselliğinden utanan, zekasından kuşku duyan, kendi gücünü kullanamayan, doğurganlığını unutan, önsezilerine güvenmeyi unutan yanlarınızı iyileştirip mucizelerin önünü açalım.

Dişi Enerjiyi Dengeleme Eğitiminden Kimler Faydalanabilir?

Dişi enerjiyi simgeleyen tipolojilerin tanımlanması, kuantumsal alan çalışmaları ve meditasyonlarla “Dişi Enerji”nin dengelendiği bu benzersiz eğitimden, yaşamlarındaki kısır döngüyü durdurmak isteyen “tüm kadınlar” faydalanabilir.

Kartal ÖZAL

PDR / Davranış Bilimi Uzmanı / Regresyon Psikoloğu

SÜRE…………………………………..1 Gün

TARİH………………………………….Belirlenmedi

SAAT…………………………………..10:00 – 17:00

EĞİTİM ÜCRETİ……………………Merkezimizden bilgi alınız.

U Y A R I

HumanİST Akademi tarafından düzenlenen etkinlikler, workshoplar, seminerler ya da danışmanlık hizmetleri yalnızca bireysel gelişim yolculuğunuzda sizleri bilgilendirmek, potansiyelinizi açığa çıkartmak, kendinize ve çevrenize daha yararlı bir birey olmanıza aracılık etmek; özetle hayatınızın kalitesini artırmak amaçlıdır. Hiçbir etkinlik, workshop, seminer ya da danışmanlık hizmeti bir hastalık tanısı koyma ve tedavi etme amacı taşımaz.

Siz de HumanİST “Dişi Enerjiyi Dengeleyerek Haytınızı Değiştirmek” hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız bize “0533 272 39 22” numaralı telefondan ulaşabilir ya da info@humanistakademi.com adresine yazabilirsiniz