Spiritüalizm ve Ezoterizm’de Temel Kavramlar Eğitimi

ezoterizm1

SPİRİTÜALİZM VE EZOTERİZM’DE TEMEL KAVRAMLAR EĞİTİMİ

Her yıl binlerce insan kişisel gelişim alanında çeşitli kurumlardan eğitimler alıyor. Çok sayıda deneyimli eğitmende kendi uzmanlık alanlarında bu kişileri eğitip, bilgilendirmeye çalışıyor. Gerek katılımcı, gerekse eğitimci olarak katıldığım eğitimler gösterdi ki; herhangi bir eğitime gelen katılımcılar arasında önemli bilinç düzeyi farklılıkları bulunuyor. İnsanlar çok iyi niyetle çoğu zaman sadece adını duydukları, popüler konular hakkında hemen bilgi sahibi olabilme düşüncesiyle eğitimlere katılıyorlar.

Spiritüel konularda alt yapıları zenginleşmemişse ne yazık ki bu eğitimler, çoğunlukla entellektüel tatminin ötesine geçemiyor. Bu eğitim aşağıda adı geçen başlıklar konusunda katılımcıları bilgilendirerek katıldıkları diğer eğitimlerden daha fazla faydalanmalarını sağlamak amacıyla düzenlenmektedir. Katılımcılara eğitim sonunda katılım sertifikası verilecektir.

EĞİTİM İÇERİĞİ
1- Spiritüelizm ve Ezoterizm nedir? Genel ilkeleri nelerdir?
2- İnisiyasyon nedir? Safhaları nelerdir?
3- Harici ve Batini nedir? Hermetizm, Gnostisizm, Sufizm nedir?
4- Sembolizm nedir? Sırları saklayan semboller nelerdir?
5- Cennet, cehennem, araf, spatyom, kıyamet nedir?
6- Ruh nedir? Hayat ağacının insan ruhu ile bağlantısı nedir?
7- Reenkarnasyon nedir? Nasıl gelişir?
8- Yüksek idare mekanizması nedir? Ruhsal plan nedir? Kader nedir?

EĞİTMEN

Kartal ÖZAL

PDR / Davranış Bilimleri Uzmanı / Regresyon Psikoloğu

SÜRE………………………..6 saat

TARİH……………………….Belirlenmedi

SAAT………………………..10:00-17:00 arasında

YER…………………………Belirlenmedi

EĞİTİM ÜCRETİ………….Merkezimizden bilgi alınız.

U Y A R I

HumanİST Akademi tarafından düzenlenen etkinlikler, workshoplar, seminerler ya da danışmanlık hizmetleri yalnızca bireysel gelişim yolculuğunuzda sizleri bilgilendirmek, potansiyelinizi açığa çıkartmak, kendinize ve çevrenize daha yararlı bir birey olmanıza aracılık etmek; özetle hayatınızın kalitesini artırmak amaçlıdır. Hiçbir etkinlik, workshop, seminer ya da danışmanlık hizmeti bir hastalık tanısı koyma ve tedavi etme amacı taşımaz.

Siz de “Spiritüalizm ve Ezoterizm’de Temel Kavramlar Eğitimi” hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız bize 0533 272 39 22 numaralı telefondan ulaşabilir ya da info@humanistakademi.com adresine yazabilirsiniz.