Total Sağlık Eğitimi

Total Sağlık Eğitimi Nedir?

Artık hemen hepiniz biliyorsunuz ki bedenimiz bizimle iletişim halinde, hatta sürekli konuşup duruyor. Ta ki biz ona kulak verip dinleyene kadar.

Hastalıkların duygusal, düşünsel, ruhsal sebepleri var. Bu eğitim hastalıkların psikolojik sebeplerine değinmeyi, dolayısıyla gerek hekimlerin gerekse danışanların hastalıklara yaklaşımına katkı sağlamayı amaçlayan bir temel eğitim. Binlerce hastanın Beyin MR ları incelendiğinde, hastalıkların hemen hepsinde beyin çözüm üretemediğinde, kişiyi hayatta tutmak için survival modunu devreye sokarak sorunları ortaya çıkardığı görülmüştür. Yani hastalık beynin kişiyi hayatta tutmak için bulabildiği son çözümdür. Bu alışılmadık, özel “biyolojik tepki” ve “şok” durumu çözüldüğü zaman, vücut normale dönebilir. Hastalıkla ilgili çatışmayı çözebildiğinizde hem organınız, hem zihniniz, hem de psikolojiniz iyileşir.

Total Sağlık Eğitiminin Faydaları Nelerdir?

Bu eğitimin sonunda;
Kendiniz ve/veya danışanlarınıza şu konularda yardımcı olabilmeniz amaçlanmakta;

  • Hastalıklar hangi durumlarda olur?
  • Neden hastalanıyorum?
  • Neden aynı hastalıklar tekrarlanıyor?
  • Proses nasıl geri çevrilebilir?
  • Nasıl sağlıklı kalabilirim?
  • Bedenimizdeki hangi organ, beynimizdeki hangi düşünceden etkilenir?

Total Sağlık Eğitiminden Kimler Faydalanabilir?

Total Sağlık eğitiminden, doktorlar, psikologlar, şifa ve koçluk çalışmaları yapan danışmanlar veya ailesinde ve/veya kendisinde kronik rahatsızlık olan ve bu rahatsızlıkların psikolojik nedenlerini anlamak isteyen herkes faydalanabilir.

EĞİTMEN

Kartal ÖZAL

PDR / Davranış Bilimleri Uzmanı / Regresyon Psikoloğu

SÜRE………………………………1 Gün

TARİH……………………………..Belirlenmedi

SAAT………………………………10:00-17:00

EĞİTİM ÜCRETİ………………Merkezimizden bilgi alınız.

U Y A R I
HumanİST Akademi tarafından düzenlenen etkinlikler, workshoplar, seminerler ya da danışmanlık hizmetleri yalnızca bireysel gelişim yolculuğunuzda sizleri bilgilendirmek, potansiyelinizi açığa çıkartmak, kendinize ve çevrenize daha yararlı bir birey olmanıza aracılık etmek; özetle hayatınızın kalitesini artırmak amaçlıdır. Hiçbir etkinlik, workshop, seminer ya da danışmanlık hizmeti bir hastalık tanısı koyma ve tedavi etme amacı taşımaz.

Siz de “Total Sağlık Eğitimi”nden faydalanmak istiyorsanız bize 0533 272 39 22 numaralı telefondan ulaşabilir ya da info@humanistakademi.com adresine yazabilirsiniz.