Yeniçağın Çocuklarıyla İletişim

Yeniçağın Çocuklarıyla İletişim

yeniçağıncocuklarıYeni bir çağdayız; geleneksel yöntemlerle çocuk yetiştirmek artık tek başına yeterli değil. Zamane çocukları, yani “yeniçağın çocukları” çok özel, yüksek bilinç düzeyleriyle yeni çağın farklılığının bilincine sahip olarak doğuyorlar. Onlarla iletişim kurmak için kendimizi geliştirmemiz şart. Peki biz onları yetiştirmeye ve onlara rehberlik etmeye ne kadar hazırız? Çocuklarınızın ne istediğini bilen, kendinden emin ve ısrarcı tavırları karşısında ne yapacağınızı şaşırıyorsanız, bilgi dağarcığına kolaylıkla kayıt eden, sevgi enerjisi yüksek, öz güveni yerinde, korku ve endişelerden sıyrılmış çocuklar yetiştirmek istiyorsanız bu seminer tam size göre.

Yeniçağın Çocuklarıyla İletişim seminerine kimler katılabilir?

İndigo çocuklar, kristal çocuklar, gökkuşağı çocukları gibi isimlerle adlandırılan yeniçağın çocuklarının özelliklerini öğrenmek isteyen, onlarla iletişim kurmak ve geliştirmek isteyen tüm yetişkinler katılabilirler.

EĞİTMEN

Kartal ÖZAL

PDR / Davranış Bilimleri Uzmanı / Regresyon Psikoloğu

SÜRE……………………………………..2 saat

TARİH…………………………………….Belirlenebilir

YER………………………………………….Belirlenebilir

EĞİTİM ÜCRETİ……………………….Merkezimizden bilgi alınız…

U Y A R I

HumanİST Akademi tarafından düzenlenen etkinlikler, workshoplar, seminerler ya da danışmanlık hizmetleri yalnızca bireysel gelişim yolculuğunuzda sizleri bilgilendirmek, potansiyelinizi açığa çıkartmak, kendinize ve çevrenize daha yararlı bir birey olmanıza aracılık etmek; özetle hayatınızın kalitesini artırmak amaçlıdır. Hiçbir etkinlik, workshop, seminer ya da danışmanlık hizmeti bir hastalık tanısı koyma ve tedavi etme amacı taşımaz.

Siz de “Yeniçağın Çocuklarıyla İletişim Semineri” hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız bize 0533 272 39 22 numaralı telefondan ulaşabilir ya da info@humanistakademi.com adresine yazabilirsiniz.