Yönetici Koçluğu

Yönetici Koçluğu Nedir?

Yöneticiye, işbaşında öğrenme ile liderlik performansını artırmak için yardımcı olmaktır. Koçluk bir taraftan yöneticinin işini kolaylaştırırken diğer taraftan birlikte çalıştığı ekibin ve sonuçta kurumun performansını artırır.
Yönetici, koçluk sürecinde kendini daha iyi tanır, kişisel ve profesyonel yetkinliklerini ve liderlik becerilerini geliştirir.
Yönetici, bu süreçte kendisini yeni ve objektif bir bakış açısıyla değerlendirir. Daha iyi olabileceği yönleri fark eder, sorunlarını çözer. Kendisine daha güvenli, mutlu ve başarılı bir ortam yaratır.

Yönetici Koçluğunun Faydaları Nelerdir?

Bu eğitim sonunda katılımcılarda;

  • Kişisel olgunlaşmayı sağlar,
  • Profesyonel ve kişisel hedefleri bütünleştirebilir,
  • Karar alma ve uygulama yeteneklerini geliştirir,
  • İletişim, soru sorma, dinleme becerilerini geliştirir,
  • Yönetim tarzları iyileşir,
  • Zaman yönetimi ve öncelikleri belirleme yöntemleri öğrenilir,
  • Özgüven ve öz disiplin kazanması,

konularında beceri geliştirmeleri amaçlanmaktadır.

Yönetici Koçluğu’ndan Kimler Faydalanabilir?

Yönetici Koçluğundan, cesaretlendirme, özendirme ve bilgilendirme yolunu kullanan koçun yönetsel rehberliğini izleyerek bulundukları yerden, olmak istedikleri yere doğru yolculuğa çıkmaya hazır olan tüm yöneticiler faydalanabilir.


EĞİTMEN

Kartal ÖZAL

PDR / Davranış Bilimi Uzmanı / Regresyon Psikoloğu

SÜRE………………………………..Uzun süreli

TARİH……………………………….Belirlenmedi

SAAT………………………………..10:00-17:00

EĞİTİM ÜCRETİ………………….Merkezimizden bilgi alınız.

U Y A R I

HumanİST Akademi tarafından düzenlenen etkinlikler, workshoplar, seminerler ya da danışmanlık hizmetleri yalnızca bireysel gelişim yolculuğunuzda sizleri bilgilendirmek, potansiyelinizi açığa çıkartmak, kendinize ve çevrenize daha yararlı bir birey olmanıza aracılık etmek; özetle hayatınızın kalitesini artırmak amaçlıdır. Hiçbir etkinlik, workshop, seminer ya da danışmanlık hizmeti bir hastalık tanısı koyma ve tedavi etme amacı taşımaz.

Siz de “Yönetici Koçluğu”ndan faydalanmak istiyorsanız bize 0533 272 39 22 numaralı telefonlardan ulaşabilir ya da info@humanistakademi.com adresine yazabilirsiniz.