Anne Karnı Travmaları ve Şimdiki Hayat Regresyonu

Bebekler henüz anne karnındayken, hem annenin iç dünyasında, hem de çevrede olanları algılayabilir ve birçok bebek için travmalar anne karnında başlar.

Bu travmalardan bazılarında kişi;
– Hamilelikte istenmemiş ve düşürülmeye çalışılmış bir bebek olabilir,
– Anne karnında kordon dolanması yaşamış veya ölü doğmuş olabilir,
– Anne karnında veya sonrasında bir yakınını (abi, abla, anne, baba gibi) kaybetmiş olabilir,
– Erken veya sezaryenle doğmuş, sonrasında küvezde kalmış olabilir,
– Ebeveynleri çocuk doğmadan veya sonrasında boşanmış olabilir,
– Çocukluk yaşlarında bir taciz olayı yaşamış, ikili ilişkilerinde halen bu olayın yarattığı blokajı hissediyor ve uzun süreli ilişkiler kuramıyor olabilir,
– Sıklıkla dayak yemiş ve bu dayak onun fiziksel bedeninde olduğu kadar, duygusal bedeninde ve benliğinde de yaralar açmış olabilir,
– Ailede yaşanan ani ölümlere yönelik olarak bitmemişlik, tamamlanmamışlık hissediyor olabilir,

Yapılan çalışmalar aracılığıyla kişi bu olaylardan dolayı birikmiş olan ve yıllardır içinde tuttuğu olumsuz enerjiyi boşaltır. Şimdiki hayat regresyonu da tıpkı geçmiş hayat regresyonu gibi, kişinin karanlıkta kaldığı sanılan ama kişiyi olumsuz etkileyen olayların izlerini temizlemesine aracı olur. Yaşamına anlayış, rahatlama, hafifleme, huzur ve sakinlik gelir ve çocuklukta yer etmiş olan negatif inanç kalıpları değişir. Çocukluk korkularından kurtulur ve kişi hayatından keyif almaya, birey olmaya başlar.

Kartal ÖZAL

PDR / Davranış Bilimi Uzmanı / Regresyon Psikoloğu

SÜRE…………………………………..Yaklaşık 2 saat

TARİH………………………………….Haftanın her günü

SAAT…………………………………..10:00-12:00-16:00-18:00

EĞİTİM ÜCRETİ………………….Merkezimizden bilgi alınız.

U Y A R I

HumanİST Akademi tarafından düzenlenen etkinlikler, workshoplar, seminerler ya da danışmanlık hizmetleri yalnızca bireysel gelişim yolculuğunuzda sizleri bilgilendirmek, potansiyelinizi açığa çıkartmak, kendinize ve çevrenize daha yararlı bir birey olmanıza aracılık etmek; özetle hayatınızın kalitesini artırmak amaçlıdır. Hiçbir etkinlik, workshop, seminer ya da danışmanlık hizmeti bir hastalık tanısı koyma ve tedavi etme amacı taşımaz.

Siz de HumanİST “Anne Karnı Travmaları ve Şimdiki Hayat Regresyonu Çalışması” hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız bize 0533 272 39 22 numaralı telefondan ulaşabilir ya da info@humanistakademi.com adresine yazabilirsiniz.