Dönüşümsel Regresyon Koçluğu Eğitimi

Dönüşümsel Regresyon Koçluğu Nedir?
regresyon faceDönüşümsel Regresyon Koçluğu; bilinçaltınızın derinliklerinde saklanan, ruhunuzun uygun şekilde tamamlanamadığı için bitmemiş olarak algıladığı işleri tamamlayarak şifaya kavuşmanıza ve geçmişin izlerini temizlemenize yardım etmeyi amaçlar. Bugün yaşadığımız birçok realitenin altında, aslında gelişiminiz için yüksek benliğinizin sizi tamamlamak zorunda bıraktığı yolculuklarınız yatar. Dönüşümsel Regresyon Koçluğu çalışması ile sadece geçmiş yaşamdan bugüne getirdiğiniz geçmiş anıları değil, aynı zamanda şimdiki hayattaki anne karnı veya çocukluk anılarınızı da çözümleyerek, sizde travma yaratmış, olumsuz izleri de temizleyebilirsiniz. Dönüşümsel Regresyon Koçluğu problemin kökeni üzerinde çalışır ve güvenli bir şekilde onu dönüştürür. Böylece derin seviyede fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal şifaya kavuşabilirsiniz.

Dönüşümsel Regresyon Koçluğu Eğitiminin Faydaları Nelerdir?
Problemin kökeni üzerinde çalışabilecek ve güvenli bir şekilde onu dönüştürme becerisini gerçekleştirebilecek uzmanlar yetiştirmeyi amaçlayan bu eğitim 6 ayrı modülden oluşmaktadır. Eğitim modüllerinin başlıkları aşağıdadır.

Bu eğitimin sonunda katılımcıların;
1) Geçmiş Hayatın Bütünsel Regresyonu,
2) Anne Karnı ve Şimdiki Hayatın Bütünsel Regresyonu,
3) Enerji Alanı ve Eklenti Temizliği (Ek Sertifikalı),
4) Gelecek Yaşam Regresyonu (Future Life Progression),
5) Dünya Dışı Yaşamların Bütünsel Regresyonu,

konularında beceri geliştirmeleri amaçlanmaktadır. Eğitim içinde katılımcılara 2 ayrı sertifika verilecektir.
Not: Bu eğitim enerji alanı temizliği, geçmiş yaşam ve gelecek yaşam regresyonunu kapsamına alan dünyadaki tek bütünsel programdır.

Dönüşümsel Regresyon Koçluğu Eğitiminden Kimler Faydalanabilir?

Dönüşümsel Regresyon Koçluğu eğitiminden, geçmişten gelen ve şimdiki hayattaki problemlerin kaynağı olan bedensel, psikolojik ve ruhsal kalıntılar üzerinde çalışarak danışanlar üzerinde dönüştürücü etki sağlamak isteyen kişiler faydalanabilir.

EĞİTMEN…………………………Kartal ÖZAL

PDR / Davranış Bilimleri Uzmanı / Regresyon Psikoloğu

SÜRE……………………………..Yüz yüze 10 Gün – Online olursa 5 gün (+seanslar ve süpervizyonlar)

TARİH…………………………….Belirlenmedi

SAAT……………………………..10:00-16:00

EĞİTİM ÜCRETİ……………..Merkezimizden bilgi alınız.

U Y A R I

HumanİST Akademi tarafından düzenlenen etkinlikler, workshoplar, seminerler ya da danışmanlık hizmetleri yalnızca bireysel gelişim yolculuğunuzda sizleri bilgilendirmek, potansiyelinizi açığa çıkartmak, kendinize ve çevrenize daha yararlı bir birey olmanıza aracılık etmek; özetle hayatınızın kalitesini artırmak amaçlıdır. Hiçbir etkinlik, workshop, seminer ya da danışmanlık hizmeti bir hastalık tanısı koyma ve tedavi etme amacı taşımaz.

Not: Bu eğitim IBRT veya Earth tarafından akredite değildir. Kartal ÖZAL’ın 20 yıl boyunca aldığı sayısız eğitimin ve binlerce dönüşüm uygulamasının katkısıyla tamamen özgün olarak uyarlanmıştır.

Siz de “Dönüşümsel Regresyon Koçluğu” eğitiminden faydalanmak istiyorsanız bize 0533 272 39 22 numaralı telefondan ulaşabilir ya da info@humanistakademi.com adresine yazabilirsiniz.