Enerji Alanı ve Eklenti Temizliği

Normalde insanlar düşük enerjilere karşı korunaklıdır. Ancak “hastanede kalış, ciddi bir hastalık, yaşanan travma veya kazalar, bağımlılıklar, yoğun duygusal incinme” gibi anlarda bu koruma zayıflar. Düşük enerjilere bağlanılmasının en önemli sebebi kendinizi zayıf hissettiğiniz noktalardır.

Örneğin,
– Kendinizi sürekli açıklayamadığınız bir yorgunluk içinde hissediyorsanız,
– Çeşitli konulara veya bazı insanlara karşı aşırı bağımlılık hissediyorsanız,
– Çevrenizdeki insanlar size sıkça ruh halinizdeki ani değişimlerden bahsediyorsa,
– Nedensiz yere öfkeleniyor, bazen garipsediğiniz şeyler söylüyor veya yapıyorsanız,
– Tarif edemediğiniz nedensiz bir suçluluk duygusuna sahipseniz,
– Sahip olduklarınızı veya sevdiklerinizi kaybetmekten aşırı korkuyorsanız,
– Sürekli kafa karışıklığı ve konsantrasyon sorunları yaşıyor, hatta bazen kendiniz olmadığınızı hissediyorsanız,

enerji alanınızda ruhsal eklentiler mevcut olabilir. Geçmişte yaşanan, bitmemiş olayların izleri, sizin enerjinizi düşürdüğü gibi, benzer duyguları taşıyan varlıklarında size çekilmesine yol açmış olabilir.

Bu çalışma sonrasında birçok kişide görülen ortak sonuçlar arasında; üzerinden yük kalkması, hafifleme, rahatlama, kendisi olduğunu hissetme ve enerji düzeyinde ciddi artış sayılabilir. Sonrasında o enerjileri kendinize çekme sebeplerinizi de ortadan kaldırdığınızda bu duruma tamamen son vermiş olursunuz. Enerji temizliği ve bağlı olduğu duyguların saptanması ve ortadan kaldırılması, birkaç seansta birçok şeyin üstesinden gelinmesini sağlayan etkili bir iyileştirici yaklaşımdır.

Kartal ÖZAL

PDR / Davranış Bilimi Uzmanı / Regresyon Psikoloğu

SÜRE…………………………………..Yaklaşık 2 saat

TARİH………………………………….Haftanın her günü

SAAT…………………………………..10:00-12:00-16:00-18:00

EĞİTİM ÜCRETİ………………….Merkezimizden bilgi alınız.

U Y A R I

HumanİST Akademi tarafından düzenlenen etkinlikler, workshoplar, seminerler ya da danışmanlık hizmetleri yalnızca bireysel gelişim yolculuğunuzda sizleri bilgilendirmek, potansiyelinizi açığa çıkartmak, kendinize ve çevrenize daha yararlı bir birey olmanıza aracılık etmek; özetle hayatınızın kalitesini artırmak amaçlıdır. Hiçbir etkinlik, workshop, seminer ya da danışmanlık hizmeti bir hastalık tanısı koyma ve tedavi etme amacı taşımaz.

Siz de HumanİST “Enerji Alanı ve Eklenti Temizliği Çalışması” hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız bize “0533 272 39 22” numaralı telefondan ulaşabilir ya da info@humanistakademi.com adresine yazabilirsiniz.