Farklı Hayatlar Boyunca Takip Eden Paternler Regresyonu

entegrasyonRegresyon Terapisinde Farklı Hayatlar Boyunca Takip Eden Paternlerin Entegrasyonu çok önemlidir. Şimdiye kadar keşfettiğiniz geçmiş hayatlardan bugüne kadar gelen bazı paternler (tekrarlayan temalar) olduğunu fark etmişsinizdir. Şimdiki hayatta bu temaları çözerek, tekrarlayan kalıplardan özgürleşmenin mümkün olduğunu artık biliyoruz. Farkında olup çözemediğiniz veya henüz farkında olmadığınız bazı tekrarlayan kalıpları da bu çalışmada keşfedip çözebilirsiniz.

Çeşitli geçmiş hayatları keşfedip, doğru sıralamada birbirine bağlamayı ve böylece kişinin hayatlar boyu devam eden daha büyük resmi kavrayabilmesini sağlayabilecek bu çalışma devam eden paternlere son verebilmek açısından önemlidir. Ayrıca; birkaç geçmiş hayatı birbirine ve şimdiki kişiliğe entegre etmek kişiyi son derece rahatlatır. İçinizdeki içsel çocukla yetişkini, eril ve dişil yanlarınızı veya güçlü ile güçsüz yanlarınızı entegre edebildiğinizde gelişiminizin önündeki önemli engelleri yıkabilirsiniz. İçinizdeki şamanı iyileştirdiğinizde şifacı yeteneklerinizi yeniden kullanabilirsiniz.

Kartal ÖZAL

PDR / Davranış Bilimi Uzmanı / Regresyon Psikoloğu

SÜRE…………………………………..Yaklaşık 2 saat

TARİH………………………………….Haftanın her günü

SAAT…………………………………..10:00-12:00-16:00-18:00

EĞİTİM ÜCRETİ……………………Merkezimizden bilgi alınız.

U Y A R I

HumanİST Akademi tarafından düzenlenen etkinlikler, workshoplar, seminerler ya da danışmanlık hizmetleri yalnızca bireysel gelişim yolculuğunuzda sizleri bilgilendirmek, potansiyelinizi açığa çıkartmak, kendinize ve çevrenize daha yararlı bir birey olmanıza aracılık etmek; özetle hayatınızın kalitesini artırmak amaçlıdır. Hiçbir etkinlik, workshop, seminer ya da danışmanlık hizmeti bir hastalık tanısı koyma ve tedavi etme amacı taşımaz.

Siz de HumanİST “Farklı Hayatlar Boyunca Takip Eden Paternler Regresyonu” hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız bize “0533 272 39 22” numaralı telefondan ulaşabilir ya da info@humanistakademi.com adresine yazabilirsiniz