Gelecek Yaşam Regresyonu (Future Life Progression)

Future Life ProgressionGelecek yaşam regresyonu son zamanlarda Amerika’da yapılan çalışmalarla adını duyurmaya başlamıştır. Kişinin kendi yaşamı üzerinde ileri giderek yapılır. Bu hayata gelmeden önce bulunduğumuz “kader dairesi” olarak nitelenen yerden, bizim için dizayn edilen yaşam planımızın, doğumdan sonra nerelerde aksadığını tespit edip, düzenlemeler yapmamıza olanak sağlar. Kader dairesi nasıl ruhun gelecek yaşamda karşılaşacağı olaylardan ve insanlardan sahneler gösteriyorsa, bu çalışmada da geçmiş ve gelecek arasında bağlantılar kurarak, yaşam planımızı ideal olarak yeniden düzenleyebiliriz.

Böylelikle,
– Gelecekle ilgili kaygılar,
– Yaşamından veya bedeninden duyduğu memnuniyetsizlik,
– Tıkanma hissi,
– Amaçsızlık,
– Kronik hastalıklar,
– Ait olamama,

gibi duyguların üstesinden gelebilmek için ruhumuzun bildiği önemli bir aracı kullanma şansını yakalarız. Tüm kişisel gelişim deneyimleri anahtarın kişinin kendisinde olduğunu söyler. Ancak Einstein’ın dediği gibi “Sorunu yaratan beyin, çözümü üretemez”. Bu çalışma kişinin sağlıklı olan parçasından faydalanarak çözümü kendisinin üretebilmesini sağlamak için çeşitli egzersizler içerir.

Geçmiş yaşam çalışmaları ile blokajları kalkmış olan kişilerde Gelecek Yaşam Regresyonu, kişinin kendisine olan güvenini yeniden inşa etmek, onu en çok cezbeden alternatifleri keşfetmesi ve karar alması yönünde oldukça harekete geçirici etkileri olan bir deneyim olacaktır.

Regresyon çalışmalarından korkan, derin düzeyde endişe duyduğu için deneyime kendini bırakamayan veya zihinden uzaklaşmakta zorlanan kişilerede sıklıkla uygulanan bir çalışmadır.

Kartal ÖZAL

PDR / Davranış Bilimi Uzmanı / Regresyon Psikoloğu

SÜRE…………………………………..Yaklaşık 2 saat

TARİH………………………………….Haftanın her günü

SAAT…………………………………..10:00-12:00-16:00-18:00

EĞİTİM ÜCRETİ……………………Merkezimizden bilgi alınız.

U Y A R I

HumanİST Akademi tarafından düzenlenen etkinlikler, workshoplar, seminerler ya da danışmanlık hizmetleri yalnızca bireysel gelişim yolculuğunuzda sizleri bilgilendirmek, potansiyelinizi açığa çıkartmak, kendinize ve çevrenize daha yararlı bir birey olmanıza aracılık etmek; özetle hayatınızın kalitesini artırmak amaçlıdır. Hiçbir etkinlik, workshop, seminer ya da danışmanlık hizmeti bir hastalık tanısı koyma ve tedavi etme amacı taşımaz.

Siz de HumanİST “Gelecek Yaşam Regresyonu (Future Life Progression)” hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız bize “0533 272 39 22” numaralı telefondan ulaşabilir ya da info@humanistakademi.com adresine yazabilirsiniz