HumanİST – Dünya Dışı Yaşamlar Regresyonu

İnsan olunmayan veya Dünya Dışı Yaşamlar Nedir?

İnsan olunmayan veya Dünya Dışı Yaşamlar çalışması, Regresyon çalışmalarının içinde en ilginç ileri çalışmalardan biridir. İyi uygulanan bir dünya dışı seansı sonrasında, başta kişinin kendisini içinde yaşadığı dünyaya, ülkeye, aileye, hatta iş çevresine ait hissetme duygusu olmak üzere, kendini tam ve bütün hissetmesi, kendisi olduğunu hissetmesi ve enerji düzeyinde ciddi artış, dünyaya geliş nedenini fark etmesi, her şeyin arkasındaki büyük plan hakkında farkındalık geliştirmesi ortak sonuçlar arasında sayılabilir.

İçinde yaşadığımız Dünya’dan Evren’e bakarken ister istemez dünya dışı varoluşu tasarlıyor, yıldızları izliyor ve çoğumuz sadece buraya ait olmadığımızı düşünüyoruz. Belki sizde benim gibi bir parçanızın kozmosun çok farklı bir yerinde daha önce veya belki de şu anda yaşamaya devam ediyor olduğunu deneyimlediniz. Ya da en azından bilinmeyen birine veya bir yere çok yoğun bir özlem duyuyorsunuz.

“Korktuğumuz şey, bilinmeyen değildir aslında, Zihin, bildikleriyle bilinmeyeni algılayamaz, Çünkü zihin bildiği şeylerden başka birşey değildir…” Krishnamurti

İnsan olunmayan veya Dünya Dışı Yaşamlar Çalışmasının Faydaları Nelerdir?

Bu çalışmanın sonunda katılımcıların hayatında;

  • Eğer başka bir planda ilerleyen ruhsal parçası varsa onunla bütünleşebilmesinde,
  • Dünyaya ve kurallarına adapte olmasında,
  • Kendini bir bütünün parçası gibi hissetmesinde,
  • Sürekli daha uzak ve bilemediği bir yere duyulan yoğun özlemin giderilmesinde,
  • İş dünyasına konsantre olabilmesinde, maddi dünyayı anlamasına ve dolayısıyla bollukla buluşmasında,
  • Aşırı meleksi iyilik halinin dünya gerçekleriyle buluşmasında,
  • İnsanları kırmaktan, üzmekten korkmadan kendisini cesurca ifade edebilmesinde,

beceri geliştirmeleri amaçlanmaktadır.

İnsan olunmayan veya Dünya Dışı Yaşamlar Çalışmasından Kimler Faydalanabilir?

İnsan olunmayan veya Dünya Dışı Yaşamlar çalışmaları regresyon çalışmaları içinde oldukça spesifik, fakat bir o kadar çözüm getiren bir tekniktir. Dolayısıyla bu çalışmadan, tercihen regresyon çalışması almış olan kişiler faydalanabilir. Eğitimler boyunca pratik çalışmalar yapılacak ve böylece eğitime katılan tüm katılımcılar kendi sorunları üzerinde çalışma fırsatı bulacaklardır. Bu çalışma herkesin çalışma detaylarını en ince ayrıntısıyla öğrenebileceği şekilde düzenlenmiştir.

Kartal ÖZAL

PDR / Davranış Bilimi Uzmanı / Regresyon Psikoloğu

SÜRE…………………………………..Yaklaşık 2 saat

TARİH………………………………….Haftanın her günü

SAAT…………………………………..10:00-12:00-16:00-18:00

EĞİTİM ÜCRETİ………………….Merkezimizden bilgi alınız.

U Y A R I

HumanİST Akademi tarafından düzenlenen etkinlikler, workshoplar, seminerler ya da danışmanlık hizmetleri yalnızca bireysel gelişim yolculuğunuzda sizleri bilgilendirmek, potansiyelinizi açığa çıkartmak, kendinize ve çevrenize daha yararlı bir birey olmanıza aracılık etmek; özetle hayatınızın kalitesini artırmak amaçlıdır. Hiçbir etkinlik, workshop, seminer ya da danışmanlık hizmeti bir hastalık tanısı koyma ve tedavi etme amacı taşımaz.

Siz de “İnsan olunmayan veya Dünya dışı Yaşamlar” eğitiminden faydalanmak istiyorsanız 05332723922 numaralı telefondan bize ulaşabilir ya da info@humanistakademi.com  adresine yazabilirsiniz.