HumanİST – Enerji Alanı ve Eklenti Temizliği Uygulayıcı Eğitimi

Enerji Alanı ve Eklenti TemizliğiEnerji Alanı ve Eklenti Temizliği Nedir?

Enerji alanı ve eklenti temizliği çalışmaları, Regresyon çalışmaları içinde oldukça başarılı ve hızlı sonuçlar elde edilen çalışmaların başında gelir. İyi uygulanan enerji alanı ve eklenti temizliği çalışmaları başta obsesyonlar (takıntılar), depresyon, bağımlılıklar, yoğun korku ve fobi, endişe durumlarında ve bilinç terapileriyle çözülemeyen tüm diğer durumlarda oldukça etkin sonuçlarla ruhu iyileştiren alternatif bir yaklaşımdır.

Bu çalışma sonrasında birçok kişide görülen ortak sonuçlar arasında; üzerinden yük kalkması, hafifleme, rahatlama, kendisi olduğunu hissetme ve enerji düzeyinde ciddi artış, korku, fobi ve takıntılarda büyük oranda düşüş sayılabilir.

Enerji Alanı ve Eklenti Temizliği Uygulayıcılık Eğitiminin Faydaları Nelerdir?

Bu eğitimin sonunda katılımcıların;
– Öncelikle kendi beden enerjilerini temizlemeleri ve korumaları,
– Bu konudaki tüm fenomenleri öğrenmeleri,
– Kişilerde ve/veya mekanlarda temizlik yöntemlerini öğrenmeleri,
– Obsesyon, fobiler, panik ataklar gibi konularda alternatif ruhsal yöntemleri öğrenmeleri ve kullanmaları,

konularında beceri geliştirmeleri amaçlanmaktadır.

Enerji Alanı ve Eklenti Temizliği Uygulayıcılık Eğitiminden Kimler Faydalanabilir?

Enerji alanı ve eklenti temizliği çalışmaları regresyon çalışmaları içinde kullanılabileceği gibi, tüm bireysel terapi çalışmalarında psikologların, psikolojik danışmanların, enerji terapistlerinin, koçluk çalışmaları yapanların kullanabileceği bir tekniktir. Eğitimler boyunca ikili gruplar halinde pratik çalışmalar yapılacak ve böylece eğitime katılan tüm katılımcılar kendi sorunları üzerinde çalışma fırsatı bulacaklardır. Bu çalışma herkesin bir kez uygulayıcı, bir kez gözlemci ve bir kez de danışan olabileceği ve tüm çalışma detaylarını en ince ayrıntısıyla öğrenebileceği şekilde düzenlenmiştir. Dolayısıyla enerji alanı ve eklenti temizliği çalışmaları eğitiminden, bu konuda çalışan veya çalışmak isteyen tüm kişiler faydalanabilir.

EĞİTMEN…………………………Kartal ÖZAL

PDR / Davranış Bilimleri Uzmanı / Regresyon Psikoloğu

SÜRE……………………………..Yüz yüze 2 Gün – online olursa 1 gün (+seans ve süpervizyonlar)

TARİH…………………………….Belirlenmedi

SAAT……………………………..10:00-16:00

EĞİTİM ÜCRETİ……………..Merkezimizden bilgi alınız.

U Y A R I

HumanİST Akademi tarafından düzenlenen etkinlikler, workshoplar, seminerler ya da danışmanlık hizmetleri yalnızca bireysel gelişim yolculuğunuzda sizleri bilgilendirmek, potansiyelinizi açığa çıkartmak, kendinize ve çevrenize daha yararlı bir birey olmanıza aracılık etmek; özetle hayatınızın kalitesini artırmak amaçlıdır. Hiçbir etkinlik, workshop, seminer ya da danışmanlık hizmeti bir hastalık tanısı koyma ve tedavi etme amacı taşımaz.

Siz de “Enerji Alanı ve Eklenti Temizliği Uygulayıcılık Eğitimi”’nden faydalanmak istiyorsanız bize 0533 272 39 22 numaralı telefondan ulaşabilir ya da info@humanistakademi.com adresine yazabilirsiniz.